25 Şubat 2014 Salı

Justin Biber İstanbul'da
Konser öncesi kuyrukta yaş grubuna uygun olaylar yaşandı. Ön taraftan ‘Niye saçımı çekiyorsun’ bağırışları geliyordu.

Dünya gençliğinin bir numarası Justin Bieber, İstanbul konserinde beni sinirden çıldırttı. Kardeşlerimi konsere
1.5 saat sahnede kalan pop yıldızı, ‘Bu gece benimle dans etmek ister misiniz?’ deyince tüm stat hoplayarak eşlik etti. ‘Boyfriend’ şarkısıyla ‘bis’ yaptı.

Kanadalı yıldız Justin Bieber Garanti Bonus sponsorluğunda ve Purple Concert organizasyonuyla Türkiye’deki ilk konserini dün gece İstanbul’da verdi. Ünlü şarkıcı 2 saat rötarlı çıktığı sahnede 1.5 saat kaldı. Ve ‘Boyfriend’ şarkısıyla ‘bis’ yaptı. Justin hayranlarını çılgına çeviren konserin notları şöyle...

Konserden;

- Justin Bieber konseri yüzünden İstanbul’da trafik kilitlendi. Ünlü şarkıcının hayranları çözümü metroya hucum ederek buldu. Çünkü metroyla Mecidiyeköy’den 20 dakikada konser alanına ulaşılıyordu. Ancak binlerce İstanbullu saatlerce yollarda çile çekti.
- 20 TL’ye satılan Bieber tişörtleri deyim yerindeyse peynir ekmek gibi gitti. Saat 21:00’de kayıp çocuk anonsu yapıldı.
- Bieber konsere 2 saat rötarlı çıktı. 21:15’te 10 dakikadan geri sayılmaya başlandığı anda kaybolan enerji geri geldi ve dakikalarca çığlıklar susmadı.
- Justin konsere ağır adımlarla gelerek ‘Let’s go İstanbul’ sözleriyle başladı. Ve İngilizce ‘Bu gece benimle dans etmek ister misiniz?’ deyince tüm stat hoplayarak ona eşlik etti.
- Şarkısı bitince güneş gözlüklerini çıkarıp ‘Daha önce hiç Turkiye’ye gelmedim. Beni burada görmekten heyecanlı mısınız?’ deyince genç kızlar çıldırdı.
- Bütün çocuklar şarkılara o kadar net eşlik etti ki kendimi ‘Herkes mi İngilizce biliyor?’ demekten alamadım.
- Bieber ‘Love me like you do’ şarkısındaki şemsiye şovuyla da 30 Mayıs’ta İnönü’de konser verecek Rihanna’yı hatırlattı.
- Justin bir şarkısında da en öndeki kamerayı alarak bütün seyircileri kameraya kendisi kaydetti. Sonra da Be Alright şarkısını akustik söyledi.
- Justin bir ara sahneye yabancı madde atanları iki kez uyardı. Daha sonra içeri gitti. Bunun üzerine bir organizasyon görevlisi ‘Sahneye birşey atmayalım yoksa Justin çıkmayacak’ dedi.
- Bieber’ın en cok costuran şarkısı ise ‘Beauty and a Beat’ oldu.
- Ünlü yıldız ‘One less lonely girl’ şarkısında seyircilerin arasından Alara adlı bir kızı alarak sandalyeye oturttu ve tüm şarkıyı ona sarılarak soyledi.
- 1.5 saat sahnede kalan Bieber 18 şarkı söyledi. ‘Boyfriend’ sarkısıyla bis yaptı. Ve sonrasında ‘Kim benim bebeğim olmak ister’ diye sorarak ‘Baby’ şarkısını söyledi, konseri de üstü çıplak olarak bitirdi.


Konser Çıkış parçası: 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar